TALA N 01 plech, rádiusové dvierka - krbové kachle
Krbové kachle ROMOTOP TALA N 01 sa vyznačujú veľkými dvierkami so zaobleným sklom. Umožňuje to relaxovať a sledovať plamene z viacerých kútov obývačky. Krbové kachle TALA N01 majú v spodnej časti odkladací priestor na dr... (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 984,00 € s DPH 800,00 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové kachle ROMOTOP TALA N 01 sa vyznačujú veľkými dvierkami so zaobleným sklom. Umožňuje to relaxovať a sledovať plamene z viacerých kútov obývačky. Krbové kachle TALA N01 majú v spodnej časti odkladací priestor na drevo. Korpus kachlí je vyrobený z plechu, vnútro je obložené šamotovými tvarovkami. Napojenie dymovodu je možné urobiť z vrchnej, alebo zadnej časti (dymovod 150 mm). Súčasťou je predohrev sekundárneho vzduchu, vďaka ktorému majú kachle ideálne čisté sklo. Množstvo primárneho a sekundárneho vzduchu je možné ovládať jedným ovládacím prvkom.
Technické parametre
| Výška | 1064 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 433 mm |
| Hmotnosť | 113 kg |
| Regulovateľný výkon | 3,0-7,7 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 960 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 78,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,8 kg/h |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Nominálny výkon | 5.9 kW |
| Rozsah výkonu | 3.0 - 7.7 kW |
| Účinnosť | 78.0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1.81 kg/h |
| Dĺžka polien | 30 cm |
| Počet vrstiev skla | jedno sklo |
| Napojenie vzduchu z exteriéru | nie |
| Celkové rozmery (šírka x výška x hĺbka) | 480 x 1064 x 433 mm |
| Rozmery spaľovacej komory (šírka x výška x hĺbka) | 339 x 435 x 216 mm |
| Spĺňa normu | EN 13240, BImSchV2 |
| Energetická trieda | A |
| Hmotnosť | 111 kg |
| Farba | čierna |
| Výrobca | Romotop |
Rozeta Ø150 / 0.5 mm, oceľ, čierna
Rozeta DARCO Ø150 mm sa používa pri napojení krbových kachlí do komína. Ružica na dymovod tvorí estetický prvok - prekrýva vstup dymovodu do komína. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní dymovodu nedymí a nezapácha). - pre utes...
u vás pozajtra, 20.05.
Rúra Ø150 / 500 / 2 mm, oceľ, čierna
Hrubostenná dymová rúra Ø150 mm/50 cm sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Oceľová rúra je ideálna pre napojenie krbov, krbových kachlí a ďalších spotrebičov na pevné palivo. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní ...
u vás pozajtra, 20.05.
Koleno Ø150 / 0-90°/ 2 mm, regulovateľné s čistiacim otvorom, oceľ, čierna
Hrubostenné oceľové koleno Ø150 mm/0-90° sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Koleno je zložené z troch segmentov, ktoré sú spojené pomocou spôn. Sponu je možné povoliť skrutkovačom, alebo kľúčom a následne získať požadovaný uhol. Súčasťou je čistiaci otvor, ktorý umožňuje...
u vás pozajtra, 20.05.
Rúra Ø150 / 250 / 2 mm, oceľ, čierna
Hrubostenná dymová rúra Ø150 mm/25 cm sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Oceľová rúra je ideálna pre napojenie krbov, krbových kachlí a ďalších spotrebičov na pevné palivo. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní ...
u vás pozajtra, 20.05.








Peter Čieško