CARA CS 02 kameň - designový akumulačný krb s výsuvnými dvierkami
Dizajnové akumulačné krby Romotop CARA reagujú na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. (viac)
Na objednávku
dostupné za 8-9 týždňov
| 4 381,00 € s DPH 3 561,79 € bez DPH |




Popis produktu
Modely CARA C sú novo vybavené spaľovacou komorou vyloženou špeciálnym, vysoko odolným materiálom IGNITON. Výklopný rošt z liatiny je doplnený praktickým popolníkom.
Dizajnové krby CARA CS 02 a CARA CS N 03 sú vhodné aj pre nízkoenergetické domy. Ich spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami, v štandardnom vyhotovení bez roštu s možnosťou zmeniť ho na variant s roštom.
Všetky krby CARA majú výsuvné dvierka s presným a ľahkým chodom koľajničiek SILENT LIFT. Na optimalizáciu procesu horenia sa vo vrchnej časti spaľovacej komory privádza terciárny vzduch. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje celkovú účinnosť krbu. Výstup spalín je štandardne možný horným alebo zadným odvodom. Vďaka sekundárnemu prívodu vzduchu na vnútornú plochu skla dvierok sa účinne zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Čistému pohľadu na oheň tak nič nebráni. Regulácia primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu sa riadi jediným ovládacím prvkom. Dostatočný prísun vzduchu na optimálne spaľovanie zabezpečuje systém CPV – centrálny prívod vzduchu z exteriéru. Krb je možné vybaviť akumulačnými tvarovkami, ktoré akumulujú tepelnú energiu a potom ju odovzdávajú späť do miestnosti, a to ešte aj niekoľko hodín po skončení horenia. Krby radu CARA sú obložené veľkoplošným prírodným kameňom alebo povrchovo upraveným plechom, odtienenie zadného plášťa umožňuje umiestniť ich priamo k stene.
Technické parametre
| Výška | 1648 mm |
| Šírka | 774 mm |
| Hĺbka | 577 mm |
| Hmotnosť | 316 kg |
| Regulovateľný výkon | 2,9-7,4 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 1346 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 82,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,6 kg/h |
| Výška dvierok | 420 mm |
| Šírka dvierok | 520 mm |
| Hĺbka dvierok | 271 mm |
ESPERA 03 plech - krbové kachle s teplovodným výmenníkom a dvojitým presklením
Inovatívne riešenie konštrukcie teplovodného výmenníka spolu s dvojitým zasklením dverí výrazne zvyšuje celkovú účinnosť a úžitkovú hodnotu krbových kachlí ESPERA. Teplovodné krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy vďaka dvom sklám vo dverách kachlí. Účinný teplovodný vým...
doručenie do 7 dní
ESPERA 01 keramika - krbové kachle s teplovodným výmenníkom a dvojitým presklením
Inovatívne riešenie konštrukcie teplovodného výmenníka spolu s dvojitým zasklením dverí výrazne zvyšuje celkovú účinnosť a úžitkovú hodnotu krbových kachlí ESPERA.Teplovodné krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy vďaka dvom sklám vo dverách kachlí. Účinný teplovodný výme...
6-7 týždňov










Peter Čieško