DYNAMIC W 2g 66.50.01 - krbová vložka s teplovodným výmenníkom a dvojsklom
Teplovodné krbové vložky DYNAMIC s dvojitým a trojitým presklením sa stanú plnohodnotným centrálnym zdrojom tepla. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 841,00 € s DPH 3 122,76 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové vložky DYNAMIC sú vhodné pre nízkoenergetické domy, vďaka dvojitému a trojitému preskleniu. Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Špeciálne patentovaná konštrukcia teplovodného výmenníka TRIPLE PASS zvýši účinnosť vložky až o 10 %. Objem výmenníka je 71 l. Vložka disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu a sú určené tak pre akumulačnú, ako aj pre konvekčnú prevádzku. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami, dno je podložené izolačnými doskami a výklopným liatinovým roštom s popolníkom. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Súčasťou vložky je tiež príprava na dverný spínač a zosilnená izolácia plášťa výmenníka. Bezpečnosť zaisťuje integrovaná vychladzovacia slučka a v balení nájdete dochladzovací a odvzdušňovací ventil.
Technické parametre
| Výška | 1279 mm |
| Šírka | 824 mm |
| Hĺbka | 494 mm |
| Hmotnosť | 292 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,9-15,2 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 89,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,1 kg/h |
| Regulovateľný výkon teplovod. výmenníka | 4,1-10,7 kW |
| Výška dvierok | 456 mm |
| Šírka dvierok | 619 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |



Peter Čieško