DYNAMIC W 2g 66.50.01P - krbová vložka s teplovodným výmenníkom a trojsklom
Teplovodné krbové vložky DYNAMIC s dvojitým a trojitým presklením sa stanú plnohodnotným centrálnym zdrojom tepla. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 951,00 € s DPH 3 212,20 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové vložky DYNAMIC sú vhodné pre nízkoenergetické domy, vďaka dvojitému a trojitému preskleniu. Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Špeciálne patentovaná konštrukcia teplovodného výmenníka TRIPLE PASS zvýši účinnosť vložky až o 10 %. Objem výmenníka je 71 l. Vložka disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu a sú určené tak pre akumulačnú, ako aj pre konvekčnú prevádzku. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami, dno je podložené izolačnými doskami a výklopným liatinovým roštom s popolníkom. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Súčasťou vložky je tiež príprava na dverný spínač a zosilnená izolácia plášťa výmenníka. Bezpečnosť zaisťuje integrovaná vychladzovacia slučka a v balení nájdete dochladzovací a odvzdušňovací ventil.
Technické parametre
| Výška | 1279 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Hĺbka | 519 mm |
| Hmotnosť | 300 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,8-15,1 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 88,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,1 kg/h |
| Regulovateľný výkon teplovod. výmenníka | 4,3-11,3 kW |
| Výška dvierok | 456 mm |
| Šírka dvierok | 619 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |



Peter Čieško