DYNAMIC WB 2g 66.50.01 - krbová vložka s teplovodným výmenníkom, dvojsklom a zadným prikladaním
Teplovodné krbové vložky DYNAMIC s dvojitým a trojitým presklením sa stanú plnohodnotným centrálnym zdrojom tepla. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 4 353,00 € s DPH 3 539,02 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové vložky DYNAMIC sú vhodné pre nízkoenergetické domy, vďaka dvojitému a trojitému preskleniu. Zadné prikladacie dvierka zaistia pohodlné vkladanie dreva do komory. Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Špeciálna patentovaná konštrukcia teplovodného výmenníka TRIPLE PASS zvýši účinnosť vložky až o 10 %. Objem výmenníka je 50 l. Vložka disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu a sú určené tak pre akumulačnú, ako aj pre konvekčnú prevádzku. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami, dno je podložené izolačnými doskami a výklopným liatinovým roštom s popolníkom. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Súčasťou vložky je tiež príprava na dverný spínač a zosilnená izolácia plášťa výmenníka. Bezpečnosť zaisťuje integrovaná vychladzovacia slučka a v balení nájdete dochladzovací a odvzdušňovací ventil.
Technické parametre
| Výška | 1279 mm |
| Šírka | 833 mm |
| Hĺbka | 538 mm |
| Hmotnosť | 291 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,9-15,3 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 87,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,1 kg/h |
| Regulovateľný výkon teplovod. výmenníka | 3,8-9,9 kW |
| Výška dvierok | 456 mm |
| Šírka dvierok | 619 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |



Peter Čieško