EVORA plech - krbové kachle
Minimalistické, ale zároveň dominantné svojím tvarom. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 1 300,00 € s DPH 1 056,91 € bez DPH |




Popis produktu
Minimalistické, ale zároveň dominantné svojím tvarom. Krbové kachle EVORA dokonale sadnú do priestoru, kde nezaberú ani o kúsok viac miesta, než je potrebné.
Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. V spodnej časti kachlí je uzatvárateľný priestor, ktorý umožňuje uskladnenie menšej zásoby dreva alebo krbového náradia.
Technické parametre
| Výška | 982 mm |
| Šírka | 528 mm |
| Hĺbka | 398 mm |
| Hmotnosť | 111 kg |
| Regulovateľný výkon | 2,5-6,6 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 871 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,4 kg/h |
LAREDO plech - krbové kachle
Sklo po celej ploche dvierok dáva kachliam LAREDO punc príťažlivosti a jedinečnosti. Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Dvierka kachlí majú dizajnovo potlačené veľkoplošné zasklenie. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zapojenie...
doručenie do 7 dní
SOLID F keramika - keramický akumulačný krb
Sálavé vykurovanie vo vyváženom pomere s prúdením teplého vzduchu sú splneným cieľom konštruktérov keramických krbov SOLID. Tento výrobok charakterizujú čisté línie, precízne remeselné spracovanie a ručne vyrábané keramické veľkoformátové kachle.Kombinovaný spôsob vykurovania keramickéh...
doručenie do 7 dní
EVORA T plech - krbové kachle
Krbové kachle EVORA T vás neobmedzia iba na jeden uhol pohľadu do ohňa. Vďaka otočnému ohnisku si môžete vychutnať pohľad na živý oheň z rôznych miest. Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné za...
doručenie do 7 dní







Peter Čieško