HEAT 3G L 88.66.04 - teplovzdušná krbová vložka s výsuvnými dvierkami - Sivý Igniton
Krbové vložky HEAT s výsuvnými dvierkami sa vyznačujú jednoduchým, ale nadčasovým dizajnom, ktorý osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov. Čistý a minimalistický tvar reaguje na dnešné požiadavky bytovej architektúry. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 147,00 € s DPH 2 558,54 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové vložky HEAT s výsuvnými dvierkami sa vyznačujú jednoduchým, ale nadčasovým dizajnom, ktorý osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov. Čistý a minimalistický tvar reaguje na dnešné požiadavky bytovej architektúry.
Krbové vložky HEAT majú veľkoformátové, dizajnovo potlačené sklo pre jedinečný zážitok z ohňa. O jednoduchý, tichý a presný chod výsuvu dvierok sa postará najnovší systém pojazdov SILENT LIFT. Spaľovacia komora je vyložená žiaruvzdorným materiálom IGNITON, v štandarde je to ohnisko tzv. bezroštové. Na prianie zákazníka sa dá zameniť na variantu s roštom. Vložky sú určené na konvekčnú prevádzku. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť a ekologickosť krbovej vložky. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Vložky disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Pre čo najúčinnejšie horenie je do komory privedený terciálny vzduch. Ku krbovým vložkám je možné dokúpiť bočné a horné akumulačné súpravy MAMMOTH, ktoré predĺžia čas sálania tepla o viac ako 12 h.
Technické parametre
| Výška | 1652 mm |
| Šírka | 1184 mm |
| Hĺbka | 566 mm |
| Hmotnosť | 334 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,3-13,8 kW |
| Priemer dymového hrdla | 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,9 kg/h |
| Výška dvierok | 626 mm |
| Šírka dvierok | 851 mm |
| Priemer dymovodu | 150-200 mm |



Peter Čieško