HEAT U 3G L 50.52.50.24 - teplovzdušná trojstranná krbová vložka s výsuvnými dvierkami a s deleným sklom - Sivý Igniton
Čistá pravouhlá geometria skla dvierok je určujúcim prvkom celého dizajnu krbových vložiek HEAT s trojstranným presklením a výsuvnými dvierkami. Vďaka veľkorysému preskleniu si dokonale užijete hru živého ohňa. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 781,00 € s DPH 3 073,98 € bez DPH |




Popis produktu
Čistá pravouhlá geometria skla dvierok je určujúcim prvkom celého dizajnu krbových vložiek HEAT s trojstranným presklením a výsuvnými dvierkami. Vďaka veľkorysému preskleniu si dokonale užijete hru živého ohňa.
Krbové vložky HEAT majú veľkoformátové, dizajnovo potlačené trojstranné presklenie pre jedinečný zážitok z ohňa. O jednoduchý, tichý a presný chod výsuvu dvierok sa postará najnovší systém pojazdov Silent lift. Spaľovacia komora je vyložená žiaruvzdorným materiálom IGNITON, v štandarde je to ohnisko tzv. bezroštové. Na prianie zákazníka sa dá zameniť na variantu s roštom. Vložky sú určené na konvekčnú prevádzku. Inovatívny systém vedenia spalín Double spin zvyšuje účinnosť a ekologickosť krbovej vložky. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Krbové vložky disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Pre čo najúčinnejšie horenie je do komory privedený terciálny vzduch. Ku krbovým vložkám je možné dokúpiť bočné a horné akumulačné súpravy Mammoth, ktoré predĺžia čas sálania tepla o viac ako 12 h.
Technické parametre
| Výška | 1382 mm |
| Šírka | 582 mm |
| Hĺbka | 749 mm |
| Hmotnosť | 234 kg |
| Regulovateľný výkon | 4,0-10,4 kW |
| Priemer dymového hrdla | 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 1167 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 83,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,3 kg/h |
| Výška dvierok | 468 mm |
| Šírka dvierok | 502 mm |
| Hĺbka dvierok | 496 mm |
| Priemer dymovodu | 200 mm |



Peter Čieško