IMPRESSION 3G 59.44.14(16) - krbová vložka - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 2 091,00 € s DPH 1 700,00 € bez DPH |




Popis produktu
V tejto konfigurácii nie je potrebné pridávať akumulačné prvky – vložka aj tak poskytuje dostatočný tepelný výkon a komfort pre bežnú prevádzku. Stabilitu horenia zaisťuje napojenie na CPV – centrálny prívod externého vzduchu, ktorý možno jednoducho pripojiť pomocou otočného kolena AIRBOX. Vďaka prepojeniu premyslenej techniky a atraktívneho dizajnu sú krbové vložky IMPRESSION ideálnou voľbou pre tých, ktorí požadujú vysoký výkon a estetický vzhľad bez potreby dodatočnej akumulácie.
Technické parametre
| Výška | 1110 mm |
| Šírka | 669 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Hmotnosť | 139 kg |
| Regulovateľný výkon | 3,3-8,6 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 / 200 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 83,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,9 kg/h |
| Výška dvierok | 407 mm |
| Šírka dvierok | 554 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
IMPRESSION 3G 70.50.14(16) - krbová vložka - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. Elegantná konštrukcia, vysoká účinnosť a jednoduchá montáž robia z tejto verzie spoľahlivé riešenie na každodenné vykurovanie. Výsuvné dvierka s dvojitým zasklením, spaľovacia komora z materiálu IGNITON dostupná v dvoch farebn...
doručenie do 7 dní






Peter Čieško