IMPRESSION 3G 59.44.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Sivý Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inšt... (viac)
Na objednávku
dostupné za 6-7 týždňov
| 2 791,00 € s DPH 2 269,11 € bez DPH |




Popis produktu
Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po dohorení plameňov. Patentovaná konštrukcia s vnútornou liatinovou špirálou umožňuje rovnomerný prenos tepla do akumulačnej hmoty a odoláva aj dlhodobému tepelnému zaťaženiu. Spoje medzi jednotlivými prstencami sú mechanicky pevné, no zároveň jednoducho rozoberateľné, čo výrazne uľahčuje montáž a prípadný servis. Každý prstenec má hmotnosť 38 kg, výšku 80 mm a objemovú hmotnosť 4,5 kg/l. Posledný diel systému možno pripojiť priamo na dymovod alebo koleno. Systém MAMMOTH tak výrazne zvyšuje akumulačný potenciál vložky a rozširuje jej možnosti smerom k dlhodobému komfortu a efektivite vykurovania.
Technické parametre
| Výška | 1501 mm |
| Šírka | 669 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Hmotnosť | 297 kg |
| Regulovateľný výkon | 3,5-9,1 kW |
| Priemer dymového hrdla | 200 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 83,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,0 kg/h |
| Výška dvierok | 407 mm |
| Šírka dvierok | 554 mm |
| Priemer dymovodu | 200 mm |
IMPRESSION C 3G L 74.51.37.24(26)A - trojstranná krbová vložka s akumulačným modulárnym systémom AMS - Čierny Igniton
Krbové vložky IMPRESSION je možné doplniť aj o modulárny systém AMS, ktorý predstavuje flexibilné riešenie pre akumuláciu tepla v projektoch s individuálnym prístupom.Akumulačné tvarovky AMS sú vyrobené z materiálu s mimoriadnou tepelnou vodivosťou a vysokou objemovou hmotnosťou 2 750 kg/m³. V...
6-7 týždňov






Peter Čieško