IMPRESSION 3G 80.54.14(16) - krbová vložka - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 2 482,00 € s DPH 2 017,89 € bez DPH |




Popis produktu
V tejto konfigurácii nie je potrebné pridávať akumulačné prvky – vložka aj tak poskytuje dostatočný tepelný výkon a komfort pre bežnú prevádzku. Stabilitu horenia zaisťuje napojenie na CPV – centrálny prívod externého vzduchu, ktorý možno jednoducho pripojiť pomocou otočného kolena AIRBOX. Vďaka prepojeniu premyslenej techniky a atraktívneho dizajnu sú krbové vložky IMPRESSION ideálnou voľbou pre tých, ktorí požadujú vysoký výkon a estetický vzhľad bez potreby dodatočnej akumulácie.
Technické parametre
| Výška | 1230 mm |
| Šírka | 879 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Hmotnosť | 211 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,2-13,5 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 / 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,0 kg/h |
| Výška dvierok | 507 mm |
| Šírka dvierok | 764 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |
IMPRESSION 3G 59.44.14(16) - krbová vložka - Čierny Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. Elegantná konštrukcia, vysoká účinnosť a jednoduchá montáž robia z tejto verzie spoľahlivé riešenie na každodenné vykurovanie. Výsuvné dvierka s dvojitým zasklením, spaľovacia komora z materiálu IGNITON dostupná v dvoch farebn...
doručenie do 7 dní
IMPRESSION 3G 59.44.14(16) - krbová vložka - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. Elegantná konštrukcia, vysoká účinnosť a jednoduchá montáž robia z tejto verzie spoľahlivé riešenie na každodenné vykurovanie. Výsuvné dvierka s dvojitým zasklením, spaľovacia komora z materiálu IGNITON dostupná v dvoch farebn...
doručenie do 7 dní
IMPRESSION 3G 70.50.14(16) - krbová vložka - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. Elegantná konštrukcia, vysoká účinnosť a jednoduchá montáž robia z tejto verzie spoľahlivé riešenie na každodenné vykurovanie. Výsuvné dvierka s dvojitým zasklením, spaľovacia komora z materiálu IGNITON dostupná v dvoch farebn...
doručenie do 7 dní








Peter Čieško