IMPRESSION 3G L 83.51.14(16) - krbová vložka s výsuvnými dvierkami - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 626,00 € s DPH 2 947,97 € bez DPH |




Popis produktu
V tejto konfigurácii nie je potrebné pridávať akumulačné prvky – vložka aj tak poskytuje dostatočný tepelný výkon a komfort pre bežnú prevádzku. Stabilitu horenia zaisťuje napojenie na CPV – centrálny prívod externého vzduchu, ktorý možno jednoducho pripojiť pomocou otočného kolena AIRBOX. Vďaka prepojeniu premyslenej techniky a atraktívneho dizajnu sú krbové vložky IMPRESSION ideálnou voľbou pre tých, ktorí požadujú vysoký výkon a estetický vzhľad bez potreby dodatočnej akumulácie.
Technické parametre
| Výška | 1352 mm |
| Šírka | 1140 mm |
| Hĺbka | 598 mm |
| Hmotnosť | 278 kg |
| Regulovateľný výkon | 4,9-12,7 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 / 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 77,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,0 kg/h |
| Výška dvierok | 467 mm |
| Šírka dvierok | 798 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |
IMPRESSION 3G L 97.51.14(16)A - krbová vložka s akumulačným modulárnym systémom AMS - Čierny Igniton
Krbové vložky IMPRESSION je možné doplniť aj o modulárny systém AMS, ktorý predstavuje flexibilné riešenie pre akumuláciu tepla v projektoch s individuálnym prístupom.Akumulačné tvarovky AMS sú vyrobené z materiálu s mimoriadnou tepelnou vodivosťou a vysokou objemovou hmotnosťou 2 750 kg/m³. V...
4-5 týždňov
IMPRESSION 3G L 83.51.14(16)A - krbová vložka s akumulačným modulárnym systémom AMS - Čierny Igniton
Krbové vložky IMPRESSION je možné doplniť aj o modulárny systém AMS, ktorý predstavuje flexibilné riešenie pre akumuláciu tepla v projektoch s individuálnym prístupom.Akumulačné tvarovky AMS sú vyrobené z materiálu s mimoriadnou tepelnou vodivosťou a vysokou objemovou hmotnosťou 2 750 kg/m³. V...
6-7 týždňov







Peter Čieško