IMPRESSION 3G L 83.51.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Sivý Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inšt... (viac)
Na objednávku
dostupné za 4-5 týždňov
| 4 336,00 € s DPH 3 525,20 € bez DPH |




Popis produktu
Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po dohorení plameňov. Patentovaná konštrukcia s vnútornou liatinovou špirálou umožňuje rovnomerný prenos tepla do akumulačnej hmoty a odoláva aj dlhodobému tepelnému zaťaženiu. Spoje medzi jednotlivými prstencami sú mechanicky pevné, no zároveň jednoducho rozoberateľné, čo výrazne uľahčuje montáž a prípadný servis. Každý prstenec má hmotnosť 38 kg, výšku 80 mm a objemovú hmotnosť 4,5 kg/l. Posledný diel systému možno pripojiť priamo na dymovod alebo koleno. Systém MAMMOTH tak výrazne zvyšuje akumulačný potenciál vložky a rozširuje jej možnosti smerom k dlhodobému komfortu a efektivite vykurovania.
Technické parametre
| Výška | 1352 mm |
| Šírka | 1140 mm |
| Hĺbka | 598 mm |
| Hmotnosť | 455 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,0-13,0 kW |
| Priemer dymového hrdla | 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,9 kg/h |
| Výška dvierok | 467 mm |
| Šírka dvierok | 798 mm |
| Priemer dymovodu | 200 mm |





Peter Čieško