Krbový ventilátor Darco 1080 m3/hod ANeco3-II
Najvýkonnejší krbový ventilátor na trhu ANeco3 (2. generácie) je určený na rozvod teplého vzduchu z krbu do ďalších miestností. Obsahuje tepelne a akusticky odizolovaný ventilátor. Ventilátor poháňa elektricky komutovaný... (viac)
Nedostupný




Popis produktu
Najvýkonnejší krbový ventilátor na trhu ANeco3 (2. generácie) je určený na rozvod teplého vzduchu z krbu do ďalších miestností. Obsahuje tepelne a akusticky odizolovaný ventilátor. Ventilátor poháňa elektricky komutovaný motor EBM Papst, vyrobený v Nemecku. Neobsahuje termostat ani regulátor otáčok. Regulátor otáčok s označením ERO je nutné dokúpiť, bez neho nebude ventilátor pracovať.
Výhody použitia:
- energeticky úsporný (až o 50% nižšia spotreba elektriny)
- nižšia hlučnosť oproti iným modelom
- výrazne lepšie prevádzkové vlastnosti (vysoký výkon, nízka tlaková strata)
- možnosť montáže v ľubovoľnej polohe
Technické parametre
| Priemer na vstupe a výstupe | 150 mm |
| Maximálny prietok vzduchu | 1080 m3/h |
| Maximálny tlak | 205 Pa |
| Maximálny výkon | 105 W |
| Maximálna teplota tlačeného vzduchu | 150 °C |
| Maximálna teplota okolia | 50 °C |
| Napätie | 230 V |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Materiál | pozinkovaný plech |
| Balenie | kartónový obal |
| Výrobca | Darco |
Regulátor otáčok ERO-32MN-1 čierny pre krbové ventilátory AN-II a ANEco-II
Regulátor otáčok ERO-32MN-1 je určený k manuálnej regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu AN-II a ANeco-II. Regulátor je napájaný napätím 24 V priamo z krbového ventilátora.
u vás v pondelok, 20.04.
Regulátor otáčok ERO-32MN-2 čierny pre krbové ventilátory AN-II a ANEco-II
Regulátor otáčok ERO-32MN-2 je určený k manuálnej regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu AN-II a ANeco-II. Regulátor je napájaný napätím 24 V priamo z krbového ventilátora.
u vás v pondelok, 20.04.
Regulátor otáčok ERO-32MN-2 biely pre krbové ventilátory AN-II a ANEco-II
Regulátor otáčok ERO-32MN-2 je určený k manuálnej regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu AN-II a ANeco-II. Regulátor je napájaný napätím 24 V priamo z krbového ventilátora.
u vás v pondelok, 20.04.
Regulátor otáčok ERO-32MN-1 biely pre krbové ventilátory AN-II a ANEco-II
Regulátor otáčok ERO-32MN-1 je určený k manuálnej regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu AN-II a ANeco-II. Regulátor je napájaný napätím 24 V priamo z krbového ventilátora.
u vás v pondelok, 20.04.
Automatický regulátor otáčok ERO-32AP-0 čierny pre krbové ventilátory AN-II a ANEco-II
Regulátor otáčok ERO-32AP-0 je určený k regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu AN-II a ANeco-II. Podsvietený dvojriadkový LCD displej umožňuje pohodlnú úpravu parametrov.
u vás v pondelok, 20.04.











Peter Čieško