LAREDO F plech - krbové kachle
Ak hľadáte perfektného spoločníka na dlhé zimné večery, krbové kachle LAREDO F sú jasnou voľbou.Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. (viac)
Na objednávku
dostupné za 4-5 týždňov
| 1 400,00 € s DPH 1 138,21 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Dvierka kachlí majú dizajnovo potlačené veľkoplošné zasklenie. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. V spodnej časti kachlí je uzatvárateľný priestor, ktorý umožňuje uskladnenie menšej zásoby dreva alebo krbového náradia. Dizajn umocňujú celosklenené dvierka kachlí.
Technické parametre
| Výška | 982 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 318 mm |
| Hmotnosť | 113 kg |
| Regulovateľný výkon | 2,5-6,6 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 871 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,4 kg/h |
EVORA T keramika - krbové kachle
Krbové kachle EVORA T vás neobmedzia iba na jeden uhol pohľadu do ohňa. Vďaka otočnému ohnisku si môžete vychutnať pohľad na živý oheň z rôznych miest.Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zap...
6-7 týždňov





Peter Čieško