LERA C G plech - dizajnový krb
Dizajnové krby LERA C spájajú moderný dizajn, minimalistický vzhľad a funkčnosť. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 3 166,00 € s DPH 2 573,98 € bez DPH |




Popis produktu
Model LERA C je k dispozícii v dvoch výškových variantoch – kompaktnejší LERA C G a vyšší LERA C GH, ktorý je možné doplniť o akumulačnú hmotu. Tá uchováva teplo a postupne ho uvoľňuje aj po dohorení ohňa. Spaľovacia komora vyložená šamotom a dvojité bočné sklo podporujú čisté a efektívne horenie. Krb je vhodný aj pre nízkoenergetické stavby.
Čelné dvierka s bočným otváraním umožňujú jednoduché prikladanie, zatiaľ čo zapustené madlo nenarúša elegantné línie krbu. Predhriaty oplach skla pomáha udržať čelné presklenie čisté bez zbytočnej námahy. Krb je vybavený centrálnym prívodom vzduchu (CPV), ktorý podporuje bezpečnú a stabilnú prevádzku.Na výber sú tri varianty opláštenia – keramické kachle, prírodný kameň alebo lakovaný oceľový plech. Pre tých, ktorí hľadajú nadčasovú povrchovú úpravu originálneho vzhľadu, je k dispozícii varianta s obkladom Thermaline.
Regulácia prívodu primárneho a sekundárneho vzduchu je riešená jediným ovládacím prvkom, čo zaručuje jednoduché a intuitívne ovládanie. Systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť spaľovania, prispieva k zníženiu emisií a optimalizuje celkový výkon. Krb spĺňa najprísnejšie ekologické normy podľa smernice Ecodesign.
Technické parametre
| Výška | 1452 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 451 mm |
| Hmotnosť | 197 kg |
| Regulovateľný výkon | 2,9-7,5 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,7 kg/h |
| Výška dvierok | 479 mm |
| Šírka dvierok | 601 mm |
LAREDO F plech - krbové kachle
Ak hľadáte perfektného spoločníka na dlhé zimné večery, krbové kachle LAREDO F sú jasnou voľbou.Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Dvierka kachlí majú dizajnovo potlačené veľkoplošné zasklenie. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je ...
4-5 týždňov
EVORA T keramika - krbové kachle
Krbové kachle EVORA T vás neobmedzia iba na jeden uhol pohľadu do ohňa. Vďaka otočnému ohnisku si môžete vychutnať pohľad na živý oheň z rôznych miest.Krbové kachle sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zap...
6-7 týždňov





Peter Čieško