RIANO G plech - krbové kachle
Krbové kachle ROMOTOP RIANO G 30 uspokoja používateľov s najvyššími nárokmi na dizajn. Kachle RIANO G 30 majú dominantne veľké dvierka s dizajnovou potlačou a široké ohnisko do ktorého sa zmestia 25-30 cm polená. V spodn... (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 1 501,00 € s DPH 1 220,33 € bez DPH |




Popis produktu
Krbové kachle ROMOTOP RIANO G 30 uspokoja používateľov s najvyššími nárokmi na dizajn. Kachle RIANO G 30 majú dominantne veľké dvierka s dizajnovou potlačou a široké ohnisko do ktorého sa zmestia 25-30 cm polená. V spodnej časti majú kachle úložný priestor pre drevo. Krbové kachle Riano G 30 majú prívod vzduchu z exteriéru (napojenie 125 mm). Dymovod je možné zapojiť so zadným, alebo horným odvodom spalín (dymovod 150 mm). K dispozícii je predohrev sekundárneho vzduchu, ktorý zabezpečuje ideálne čisté sklo. Spaľovacia komora kachlí je pokrytá šamotovými tvarovkami. Jediným ovládacím prvkom možno regulovať primárny aj sekundárny prívod vzduchu.
Technické parametre
| Výška | 973 mm |
| Šírka | 819 mm |
| Hĺbka | 422 mm |
| Hmotnosť | 173 kg |
| Regulovateľný výkon | 3,9-10,1 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 862 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 79,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,4 kg/h |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Nominálny výkon | 7.8 kW |
| Rozsah výkonu | 3.9 - 10.1 kW |
| Účinnosť | 79.0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2.4 kg/h |
| Dĺžka polien | 25 - 35 cm |
| Počet vrstiev skla | jedno sklo |
| Napojenie vzduchu z exteriéru | áno - Ø125 mm |
| Celkové rozmery (šírka x výška x hĺbka) | 819 x 973 x 422 mm |
| Spĺňa normu | EN 16510, Ecodesign, DIN+, BImSchV2 |
| Energetická trieda | A |
| Hmotnosť | 162 kg |
| Farba | čierna |
| Výrobca | Romotop |
Rozeta Ø150 / 0.5 mm, oceľ, čierna
Rozeta DARCO Ø150 mm sa používa pri napojení krbových kachlí do komína. Ružica na dymovod tvorí estetický prvok - prekrýva vstup dymovodu do komína. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní dymovodu nedymí a nezapácha). - pre utes...
u vás v utorok, 05.05.
Rúra Ø150 / 500 / 2 mm, oceľ, čierna
Hrubostenná dymová rúra Ø150 mm/50 cm sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Oceľová rúra je ideálna pre napojenie krbov, krbových kachlí a ďalších spotrebičov na pevné palivo. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní ...
u vás v utorok, 05.05.
Rúra Ø150 / 250 / 2 mm, oceľ, čierna
Hrubostenná dymová rúra Ø150 mm/25 cm sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Oceľová rúra je ideálna pre napojenie krbov, krbových kachlí a ďalších spotrebičov na pevné palivo. Z vonkajšej strany je povrchovo upravená špičkovou žiaruvzdornou farbou Senotherm UHT 600 (pri vypaľovaní ...
u vás v utorok, 05.05.
Koleno Ø150 / 0-90°/ 2 mm, regulovateľné s čistiacim otvorom, oceľ, čierna
Hrubostenné oceľové koleno Ø150 mm/0-90° sa používa pre napojenie spotrebiča do komína. Koleno je zložené z troch segmentov, ktoré sú spojené pomocou spôn. Sponu je možné povoliť skrutkovačom, alebo kľúčom a následne získať požadovaný uhol. Súčasťou je čistiaci otvor, ktorý umožňuje...
u vás v utorok, 05.05.







Peter Čieško