SIENA N 02 - keramické kachle
Krbové kachle SIENA N sú koncipované ako celokeramické, čo znamená, že keramické kachle sú hlavným materiálom, ktorý udáva jasný designový smer a funkčnosť. (viac)
Na objednávku
dostupné za 6-7 týždňov
| 1 896,00 € s DPH 1 541,46 € bez DPH |




Popis produktu
Sú vhodné do nízkoenergetických stavieb. Vďaka centrálnemu prívodu externého vzduchu (CPV) do ohniska nie je potrebný vzduch z interiéru. Prevedenie keramických kachlí umožňuje zapojenie horného, alebo zadného odvodu spalín. Sklo dvierok je na vnútornej strane oplachované prívodom sekundárneho vzduchu a zabraňuje tak usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Regulácia primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu sa ovláda jediným ovládacím prvkom.
Technické parametre
| Výška | 977 mm |
| Šírka | 652 mm |
| Hĺbka | 403 mm |
| Hmotnosť | 149 kg |
| Regulovateľný výkon | 2,9-7,5 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Výška osi zadného vývodu | 836 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 81,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 1,6 kg/h |
















Peter Čieško