HEAT 4G 59.50.04 - krbová vložka - Sivý Igniton
Teplovzdušná krbová vložka Romotop HEAT 4G 59.50.04 (označenie 4G = štvrtá generácia, 59 = šírka rámu v cm, 50 = výška rámu v cm, 0 = väčšia hĺbka, 4 = šedá spaľovacia komora). Kvalitná oceľová krbová vložka s modernou v... (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 1 549,00 € s DPH 1 259,35 € bez DPH |




Popis produktu
Teplovzdušná krbová vložka Romotop HEAT 4G 59.50.04 (označenie 4G = štvrtá generácia, 59 = šírka rámu v cm, 50 = výška rámu v cm, 0 = väčšia hĺbka, 4 = šedá spaľovacia komora). Kvalitná oceľová krbová vložka s modernou výstelkou IGNITON. Súčasťou je príruba pre prívod vzduchu z exteriéru. Vhodná pre nízkoenergetické domy (vysoká účinnosť, nízky nominálny výkon). Vložka je vhodná pre obstavanie izolačnými doskami aj akumulačným materiálom s použitím odvetrávacích krbových mriežok.
Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Sklo dvierok je dizajnovo potlačené najmodernejšou technológiou. Súčasťou je výklopný liatinový rošt a popolník. Špeciálne vedený (zohriaty) sekundárny vzduch zaisťuje čisté sklo. Regulácia všetkých úrovní vzduchu sa deje jediným ovládacím prvkom. Ku krbovej vložke je možné dokúpiť bočnú a hornú akumulačnú sadu Mammoth (predĺžia čas sálania o viac ako 12 hodín). Inovatívny systém smerovania spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť a ekologickosť krbovej vložky.
Technické parametre
| Výška | 1024 mm |
| Šírka | 669 mm |
| Hĺbka | 533 mm |
| Hmotnosť | 148 kg |
| Regulovateľný výkon | 4,2-10,8 kW |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 82,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2,4 kg/h |
| Výška dvierok | 466 mm |
| Šírka dvierok | 554 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Nominálny výkon | 8.3 kW |
| Rozsah výkonu | 4.2 - 10.8 kW |
| Účinnosť | 82.0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 2.4 kg/h |
| Dĺžka polien | 25 - 35 cm |
| Počet vrstiev skla | jedno sklo |
| Napojenie vzduchu z exteriéru | áno - Ø150 mm |
| Celkové rozmery (šírka x výška x hĺbka) | 669 x 1024 x 533 mm |
| Rozmery rámu (šírka x výška) | 589 x 498 mm |
| Rozmery dvierok (šírka x výška) | 554 x 466 mm |
| Plocha vstupnej vetracej mriežky | 600 cm2 |
| Plocha výstupnej vetracej mriežky | 800 cm2 |
| Spĺňa normu | EN 16510, Ecodesign, DIN+, BImSchV2 |
| Energetická trieda | A+ |
| Hmotnosť | 148 kg |
| Výrobca | Romotop |
RÁMIK H4N RAM04 krycí, polohlboký
Montážny rámik H4N RAM04 je určený pre krbovú vložku Romotop HEAT 4G 59.50.04 alebo HEAT 4G 59.50.06. Rámik plní dekoratívnu funkciu - slúži k prekrytiu dilatačnej medzery medzi krbovou vložkou a obostavbou.
doručenie do 7 dní
NASTAVOVACIE NOHY štandardné
Predĺžené nohy s dĺžkou 10 cm sú určené pre krbové vložky Romotop. Slúžia na stabilné a bezpečné umiestnenie krbovej vložky do správnej výšky. Nohy zjednodušujú montáž a umožňujú dosiahnuť správne osadenie krbovej vložky. Sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, ktoré zaručuj...
doručenie do 7 dní
NASTAVOVACIE NOHY predĺžené
Predĺžené nohy s dĺžkou 19 cm sú určené pre krbové vložky Romotop. Slúžia na bezpečné a stabilné umiestnenie vložky do správnej výšky. Nohy uľahčujú montáž a pomáhajú dosiahnuť správnu polohu krbovej vložky. Sú vyrobené z pevných a odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Inštalácia je jednoduchá a rýchla.
doručenie do 7 dní
I2 AIRBOX 01 - 150 mm
• umožňuje dolné napojenie centrálneho prívodu vzduchu (CPV)
doručenie do 7 dní
Akumulačná bočná/zadná sada Mammoth (AKKUM KV 02)
Bočná/zadná akumulačná sada Romotop MAMMOTH - pre vybrané krbové vložky Romotop. Sadu je možné umiestniť na bočnú alebo zadnú stranu vložky. Zlepšuje schopnosť obstavby ukladať a postupne odovzdávať teplo.
doručenie do 7 dní
RÁMIK H4N RAM06 krycí
Montážny rámik H4N RAM06 je určený pre krbovú vložku Romotop HEAT 4G 59.50.04 alebo HEAT 4G 59.50.06. Rámik plní dekoratívnu funkciu - slúži k prekrytiu dilatačnej medzery medzi krbovou vložkou a obostavbou.
doručenie do 7 dní
Akumulačná horná sada Mammoth 150 mm (AKKUM KV 03)
Akumulačná horná sada MAMMOTH pomáha efektívnejšie využívať teplo z krbu a udržať ho v miestnosti dlhší čas. Teplo zo spalín sa ukladá do akumulačných prvkov, ktoré ho postupne uvoľňujú ešte dlho po tom, čo oheň vyhasne.
doručenie do 7 dní











Peter Čieško