HEAT 4G 80.50.06 - krbová vložka - Čierny Igniton
Teplovzdušná krbová vložka Romotop HEAT 4G 80.50.06 (označenie 4G = štvrtá generácia, 80 = šírka rámu v cm, 50 = výška rámu v cm, 0 = väčšia hĺbka, 6 = čierna spaľovacia komora). Kvalitná oceľová krbová vložka s modernou... (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 1 833,00 € s DPH 1 490,24 € bez DPH |




Popis produktu
Teplovzdušná krbová vložka Romotop HEAT 4G 80.50.06 (označenie 4G = štvrtá generácia, 80 = šírka rámu v cm, 50 = výška rámu v cm, 0 = väčšia hĺbka, 6 = čierna spaľovacia komora). Kvalitná oceľová krbová vložka s modernou výstelkou IGNITON. Súčasťou je príruba pre prívod vzduchu z exteriéru. Vložka je vhodná pre obstavanie izolačnými doskami aj akumulačným materiálom s použitím odvetrávacích krbových mriežok.
Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Sklo dvierok je dizajnovo potlačené najmodernejšou technológiou. Súčasťou je výklopný liatinový rošt a popolník. Špeciálne vedený (zohriaty) sekundárny vzduch zaisťuje čisté sklo. Regulácia všetkých úrovní vzduchu sa deje jediným ovládacím prvkom. Ku krbovej vložke je možné dokúpiť bočnú a hornú akumulačnú sadu Mammoth (predĺžia čas sálania o viac ako 12 hodín). Inovatívny systém smerovania spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť a ekologickosť krbovej vložky.
Technické parametre
| Priemer dymovodu | 200 mm |
| Nominálny výkon | 11.1 kW |
| Rozsah výkonu | 5.6 - 14.4 kW |
| Účinnosť | 81.0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3.3 kg/h |
| Dĺžka polien | 30 - 45 cm |
| Počet vrstiev skla | jedno sklo |
| Napojenie vzduchu z exteriéru | áno - Ø150 mm |
| Celkové rozmery (šírka x výška x hĺbka) | 879 x 1045 x 533 mm |
| Rozmery rámu (šírka x výška) | 799 x 498 mm |
| Rozmery dvierok (šírka x výška) | 764 x 466 mm |
| Plocha vstupnej vetracej mriežky | 800 cm2 |
| Plocha výstupnej vetracej mriežky | 1000 cm2 |
| Spĺňa normu | EN 16510, Ecodesign, DIN+, BImSchV2 |
| Energetická trieda | A+ |
| Hmotnosť | 184 kg |
| Výrobca | Romotop |
RÁMIK H4X RAM06 krycí
Krycí rámik krbovej vložky slúži na prekrytie dilatačnej škáry medzi krbovou vložkou a obostavbou. Vďaka rámiku pôsobí krbová obostavba esteticky a čisto, pričom dvierka krbovej vložky sú vkusne orámované bez viditeľnej medzery.
doručenie do 7 dní
NASTAVOVACIE NOHY predĺžené
Predĺžené nohy s dĺžkou 19 cm sú určené pre krbové vložky Romotop. Slúžia na bezpečné a stabilné umiestnenie vložky do správnej výšky. Nohy uľahčujú montáž a pomáhajú dosiahnuť správnu polohu krbovej vložky. Sú vyrobené z pevných a odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Inštalácia je jednoduchá a rýchla.
doručenie do 7 dní
Akumulačná bočná/zadná sada Mammoth (AKKUM KV 02)
Bočná/zadná akumulačná sada Romotop MAMMOTH - pre vybrané krbové vložky Romotop. Sadu je možné umiestniť na bočnú alebo zadnú stranu vložky. Zlepšuje schopnosť obstavby ukladať a postupne odovzdávať teplo.
6-7 týždňov
Kľučka vyhnutá pravá (D3 MADLO 01P)
Dizajnová kľučka s pravým vyhnutím zaujme netradičným tvarom rukoväte, ktorý pripomína pružinu. Okrem originálneho vzhľadu ponúka aj pohodlné a praktické držanie, vďaka čomu sa jednoducho a príjemne používa každý deň.
doručenie do 7 dní
Kľučka skrytá zapustená (D3 MADLO 01)
Skrytá kľučka umožňuje jednoduché otváranie dvierok krbovej vložky bez narušenia jej vzhľadu. Zachováva čistý dizajn a ničím nerušený pohľad na oheň.
doručenie do 7 dní
Akumulačná horná sada Mammoth 200 mm (AKKUM KV 04)
• vysoká merná tepelná kapacita akumulačnej sady Romotop MAMMOTH • maximálny prenos tepla spalín do akumulačných tvaroviek• akumulácia tepla - vykurovanie aj po ukončení horenia v ohnisku• doplnenie, alebo zvýšenie akumulačnej schopnosti stavby• ĺahká montáž• špeciálne vys...
doručenie do 7 dní
RÁMIK H4X RAM04 krycí, polohlboký
Krycí rámik krbovej vložky slúži na zakrytie dilatačnej medzi medzi krbovou vložkou a obostavbou. Vďaka rámiku pôsobí krbová obostavba čisto a esteticky, pričom dvierka vložky sú dizajnovo orámované bez viditeľnej medzery.
doručenie do 7 dní
NASTAVOVACIE NOHY štandardné
Predĺžené nohy s dĺžkou 10 cm sú určené pre krbové vložky Romotop. Slúžia na stabilné a bezpečné umiestnenie krbovej vložky do správnej výšky. Nohy zjednodušujú montáž a umožňujú dosiahnuť správne osadenie krbovej vložky. Sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, ktoré zaručuj...
doručenie do 7 dní
Odnímateľná kľučka (H2 MADLO 01)
Odnímateľná kľučka umožňuje pohodlné otváranie dvierok krbovej vložky bez narušenia jej dizajnu. Po odobratí kľučky zostáva ničím nerušený výhľad na oheň a jednoduchší prístup pri prikladaní paliva.
doručenie do 7 dní
I2 AIRBOX 01 - 150 mm
• umožňuje dolné napojenie centrálneho prívodu vzduchu (CPV)
doručenie do 7 dní














Peter Čieško