Nerezová rozeta Ø225 / 0.5 mm, nerez, jednoplášť
Nerezová krycia rozeta DARCO Ø225 / 0.5 mm sa používa na zakrytie prechodu nerezového dymovodu cez stenu alebo pri napojení do murovaného komína. Využitie nachádza hlavne pri nerezových trojplášťových komínoch. (viac)
Máme 2 ks skladom
ihneď k odberu u nás na sklade, alebo u vás v utorok, 05.05.
| 12,07 € s DPH 9,81 € bez DPH |




Popis produktu
Nerezová krycia rozeta DARCO Ø225 / 0.5 mm sa používa na zakrytie prechodu nerezového dymovodu cez stenu alebo pri napojení do murovaného komína. Využitie nachádza hlavne pri nerezových trojplášťových komínoch. Zabezpečuje čistý vzhľad spoja a prekrýva okraje stavebného otvoru. Vyrobená je z lesklej nereze triedy 1.4016.
Technické parametre
| Priemer dymovodu | 225 mm |
| Vnútorný priemer | 231 mm |
| Vonkajší priemer | 322 mm |
| Hrúbka | 0.5 mm |
| Hmotnosť | 0.34 kg |
| Materiál | nerez triedy 1.4016 |
| Tepelná odolnosť | 450 °C |
| Výrobca | Darco |




Peter Čieško