Nakúpte ešte za 200,00 € s DPH
a budete mať dopravu ZADARMO
Košík
0,00 € s DPH
0 položiek

Regulátory otáčok Darco

Ponúkame Vám regulátory otáčok priamo od výrobcu ventilátorov - firmy Darco. Sú to spoľahlivé zariadenia, ktoré zvyšujú komfort a prevádzkovú výnimočnosť zariadenia. V ponuke máme tri modely, ktoré sú vhodné pre rôzne ventilátory. Regulátor otáčok RO-200 je vhodný pre krbové ventilátory AN1, AN2, AN3, BANAN1, BANAN2, BANAN3 a tiež pre Generátor komínového ťahu (GCK). Regulátor otáčok RO-10 je vhodný pre nový typ ventilátorov ANeco. Plní funkciu manuálneho regulátora otáčok pre ventilátory ANeco.

Ďalším modelom je regulátor otáčok ART-AN pre ventilátory ANeco. Umožňuje reguláciu otáčok manuálne, ale aj automaticky - na základe vstupnej teploty do ventilátora.

Pokračovať
Tovar v kategorií
Zobrazené 1-2 z 2

Regulátor otáčok krbového ventilátora RO-200 (podomietkový)

Regulátor otáčok krbového ventilátora RO-200 (podomietkový)

Regulátor otáčok R0-200 je vhodný na ovládanie rýchlosti otáčok krbových ventilátorov Darco typu AN a generátorov komínového ťahu Darco. Zariadenie je možné používať všade tam, kde rýchlosť otáčok motora závisí na účinnom napätí predávanom na jeho vinutie. Verzia: podomietková. Výr...

37,44 €
s DPH
15 ks skladom
u vás zajtra, 07.12.

Automatický regulátor otáčok krbového ventilátora ART-AN (podomietkový) + adaptér + snímač teploty

Automatický regulátor otáčok krbového ventilátora ART-AN (podomietkový) + adaptér + snímač teploty

Automatický regulátor otáčok ART-AN je určený k regulácii rýchlosti otáčok krbového ventilátora typu ANeco, resp. BANANeco. Regulácia je možná v ručnom, alebo automatickom režime. Automatický režim pracuje na základe nameranej teploty (prostredníctvom snímača) na vstupe do ventilátora. V pre...

129,89 €
s DPH
1 ks skladom
u vás zajtra, 07.12.
Zobrazené 1-2 z 2
Chcete sa poradiť?
Peter Čieško
Špecialista na krby a všetko okolo nich
Telefón0948 949 949
po-pi 8:00-18:00 hod.

Telefónpalomino@palomino.sk
Newsletter
Chcete dostávať info o zľavách a novinkách?
Registrujte sa na odber newslettera.
2006-2021 © Palomino.sk, všetky práva vyhradené. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.