IMPRESSION C 3G L 74.51.37.24(26)A - trojstranná krbová vložka s akumulačným modulárnym systémom AMS - Sivý Igniton
Krbové vložky IMPRESSION je možné doplniť aj o modulárny systém AMS, ktorý predstavuje flexibilné riešenie pre akumuláciu tepla v projektoch s individuálnym prístupom.Akumulačné tvarovky AMS sú vyrobené z materiálu s mim... (viac)
Na objednávku
dostupné za 4-5 týždňov
| 5 593,00 € s DPH 4 547,15 € bez DPH |




Popis produktu
Akumulačné tvarovky AMS sú vyrobené z materiálu s mimoriadnou tepelnou vodivosťou a vysokou objemovou hmotnosťou 2 750 kg/m³. Vďaka týmto vlastnostiam sa veľmi rýchlo nahrievajú a po dohorení paliva postupne uvoľňujú sálavé teplo do priestoru. Tvarovky sa inštalujú medzi krbovú vložku a komín, pričom montáž je možná z pravej aj ľavej strany ohniska. Celková hmotnosť kompletného AMS setu dosahuje približne 220 kg, dĺžka spalinovej cesty je 2,5 metra a odporúčaná minimálna teplovýmenná plocha akumulačného plášťa predstavuje 5 m². Systém AMS tak výrazne zvyšuje účinnosť vykurovania a prináša vyšší tepelný komfort bez zásahu do estetického riešenia interiéru, v ktorom zostáva krbová vložka IMPRESSION dominantným prvkom.
Technické parametre
| Výška | 1355 mm |
| Šírka | 875 mm |
| Hĺbka | 581 mm |
| Hmotnosť | 476 kg |
| Regulovateľný výkon | 6,7-17,3 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 87,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,6 kg/h |
| Výška dvierok | 467 mm |
| Šírka dvierok | 732 mm |
| Hĺbka dvierok | 376 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |
IMPRESSION 3G L 97.51.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Sivý Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po ...
6-7 týždňov
IMPRESSION 3G L 97.51.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Čierny Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po ...
4-5 týždňov
IMPRESSION 3G L 83.51.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Sivý Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po ...
4-5 týždňov
IMPRESSION 3G L 83.51.14(16)M - krbová vložka s akumulačnými prstencami MAMMOTH - Čierny Igniton
Kombinácia krbovej vložky IMPRESSION s akumulačnými prstencami MAMMOTH je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí očakávajú nielen pôsobivý vizuálny dojem, ale aj maximálne zhodnotenie tepelnej energie.Prstence sa inštalujú priamo do prúdu spalín a zabezpečujú plynulé sálanie tepla aj po ...
6-7 týždňov









Peter Čieško