IMPRESSION C 3G L 74.51.37.24(26) - trojstranná krbová vložka s výsuvnými dvierkami a deleným sklom - Sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. (viac)
Skladom u dodávateľa
doručenie do 7 dní
| 4 316,00 € s DPH 3 508,94 € bez DPH |




Popis produktu
V tejto konfigurácii nie je potrebné pridávať akumulačné prvky – vložka aj tak poskytuje dostatočný tepelný výkon a komfort pre bežnú prevádzku. Stabilitu horenia zaisťuje napojenie na CPV – centrálny prívod externého vzduchu, ktorý možno jednoducho pripojiť pomocou otočného kolena AIRBOX. Vďaka prepojeniu premyslenej techniky a atraktívneho dizajnu sú krbové vložky IMPRESSION ideálnou voľbou pre tých, ktorí požadujú vysoký výkon a estetický vzhľad bez potreby dodatočnej akumulácie.
Technické parametre
| Výška | 1355 mm |
| Šírka | 875 mm |
| Hĺbka | 581 mm |
| Hmotnosť | 246 kg |
| Regulovateľný výkon | 5,7-14,8 kW |
| Priemer dymového hrdla | 180 / 200 mm |
| Priemer CPV | 150 mm |
| Ťah | 12 Pa |
| Účinnosť | 76,0 % |
| Priemerná spotreba dreva | 3,6 kg/h |
| Výška dvierok | 467 mm |
| Šírka dvierok | 732 mm |
| Hĺbka dvierok | 376 mm |
| Priemer dymovodu | 180 mm |
IMPRESSION R/L 3G L 63.51.38.14(16) - rohová krbová vložka s výsuvnými dvierkami a s deleným sklom - Vyhotovenie ľavé, sivý Igniton
Základné prevedenie je navrhnuté na priame pripojenie do komína. Elegantná konštrukcia, vysoká účinnosť a jednoduchá montáž robia z tejto verzie spoľahlivé riešenie na každodenné vykurovanie. Výsuvné dvierka s dvojitým zasklením, spaľovacia komora z materiálu IGNITON dostupná v dvoch farebn...
doručenie do 7 dní






Peter Čieško